
Професійний штатив Yunteng VCT-690 для смартфонів і екшн-камер
- Готово до відправки
- Код: VCT-690
1 599 ₴
Професійний штатив Yunteng VCT-690 для смартфона та фото- та відеокамер
Переваги:
|
>
e>
Yunteng VCT-690Надійний алюмінієвий штатив сумісний із будь-якими аксесуарами, обладнаними кріпленням 1/4 дюйма, наприклад з DSLR камерою, тримачем для телефона, екшн-камерою, освітлювальною технікою. Цей штатив має невеликі габарити та дуже зручний. У складеному стані лише 48 см. Максимальна висота 158 см. |
РегулюванняШтатив обладнаний регулюванням висоти в межах 48-158 див, завдяки окремій зміні довжини кожної ніжки та центральної частини. Швидкі фіксатори виготовлені з ударостійкого пластику, що дає змогу їм надійно утримувати задану довжину. Зміна висоти центральної частини відбувається зручним регулятором за типом домкрат. Для надання максимальної стійкості на аксесуарі встановлені ніжки зі шарнірним з'єднанням. |
![]() |
ГоловкаПанорамна штативна головка з майданчиком для швидкого монтажу має плавний і м'який хід у всіх регульованих напрямках, а саме на 155 градусів уперед, на 360 навколо своєї осі та на 90 вбок для вертикального знімання. |
![]() |
КомплектаціяДо комплекту постачання входить штатив із панорамною головкою тримач для телефона та сумка-чохол для транспортування. |
Технічні характеристики
| Висота максимальна мінімальна |
158 см 48 см |
| Кількість секцій | 4 |
| Регулювання нахилу вперед-назад вбок поворот |
155° 90° 360° |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Вага | 1.3 кг |
| Матеріал | алюміній |
| Колір | чорний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yunteng |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 1580 мм |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Тип головки | 3D |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Кількість секцій | 4 |
| Вага | 1.3 кг |
| Довжина у складеному стані | 480 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 599 ₴













